Doprava

Dodací lhůta

 Zboží v ČR dodáváme obvykle od 2–5 pracovních dní, v některých případech se může dodací doba prodloužit. V případě platby převodem zboží expedujeme 2–5 pracovních dní od připsání částky na náš účet. 

 

Doprava

 Prodávající zajistí dopravu zboží do místa dodání. Prodávající je oprávněn dopravit zboží prostřednictvím třetí osoby (předávající osoby). Dopravu zboží zajistí prodávající dle dispozic, které kupující uvedl do objednávkového formuláře (prostřednictvím České pošty). Úhrada nákladů dopravy ze strany kupujícího je splatná společně se sjednanou kupní cenou.

 Náklady na poštovné i balné, které kupující zvolil v objednávce, nese kupující a tyto náklady se řídí aktuálním ceníkem prodávajícího, který se nachází na internetových stránkách www.ProRybolov.cz

 

Rozvoz po Brně zdarma

 

  • možnost domluvení přesného času
  • po dohodě okolí Brna cca 50km
  • po dohodě okolí Blanska, Svitav, Olomouce
  • minimální objednávka za 1 000Kč

  

 

DPD - kurýrní služba

Služba DPD Private – Ve spolupráci se společností DPD nabízíme zasílání vašich zásilek na jakoukoli adresu po ČR 

 

 

Poštovné na Slovensko je individuální (po dohodě).

 

Zásilku zkontrolujte ihned po převzetí

 Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem.
Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce.Pokud zákazník zboží převezme a dodatečně zjistí že je zboží poškozeno, je povinen se do dvou pracovních dnů dostavit na nejbližší pobočku české pošty a škodu oznámit. Pozdější reklamace není možná.

  

Prodávající nenese zodpovědnost za poškození zásilky během přepravy.